Alapító-főszerkesztő
Debrenti Á. Félix nemzetközi tanulmányok szakon végzett az Eötvös Loránd Tudományegyetemen. Jelenleg az ELTE Gazdálkodástudományi Intézet hallgatója. 2018-tól kezdve alapító tagként, valamint elnökként vezette a Youth Atlantic Treaty Association of Hungary (YATA Hungary) szervezetet, 2019-ben Vizi E. Szilveszter javaslatára a Magyar Atlanti Tanács alelnökévé választották, ahol jelenleg második többéves ciklusát tölti elnökségi tagként. 2020-2022 között a brüsszeli székhelyű Youth Atlantic Treaty Association International alelnöki pozícióját is betöltötte. Jelenleg a média szektorban dolgozik, továbbá a The Budapester magazin alapítója és főszerkesztője, valamint a Népszava vendégírója. Kedvelt könyvei között szerepel "A marsi" (Andy Weir), a "Gyors és lassú gondolkodás" (Daniel Kahneman), és az "1984" (George Orwell). Kedvenc hobbija a túrázás, az evezés és a vitorlázórepülés.
Barta Eszter az ELTE Társadalomtudományi Karán szerezte alapdiplomáját. A Budapesten töltött évek alatt visszafordíthatatlanul az urbanisztika szerelmese lett, így jelenleg a Sheffieldi Egyetem várostervezés-városfejlesztés mesterszakának hallgatója. Könyvespolcán a kortárs magyar verseskötetek, lejátszási listáján a synth-pop, new wave és indie albumok vannak többségben. Szabadidejében utazik, énekel, főz, és fotózni tanul.
Sabrina alapszakos diplomáját az ELTE Nemzetközi Tanulmányok szakán szerezte, ezt követően pedig mester szakos tanulmányait ugyanitt, emberi jogok szakirányán végezte. A kultúra, gasztronómia és Budapest iránti szenvedélyét egyetemi tanulmányait megelőzően egy belvárosi idegenforgalmi gimnáziumban aknázta ki, ahol idegenvezetői OKJ-t is szerzett. Jelenleg a világ egyik vezető cégénél dolgozik könyvelői specialistaként. Mondhatni Sabrina sok területet érintett már évei során, azonban annyi bizonyos, nem lehet véletlen, hogy származása ellenére továbbra is inkább Budapestet, mintsem a napsütötte Szicíliát választja lakóhelyéül.
Béres Bence az ELTE Társadalomtudományi Kar Nemzetközi tanulmányok szakán végzett 2016-ban. Emellett tanult a Budapesti Metropolitan Egyetem Mozgókép-készítő alapképzésén. Jelenleg a Színház- és Filmművészeti Egyetem Prózai színész szakán harmadéves hallgató.
Boronkay Takáts Réka az ELTE-n végzett szociológia szakon, majd szociálpolitika mesterképzésre jelentkezett, ahol végzős hallgató. Jelenleg egy felsőoktatási mentorhálózat programvezetője, emellett pedig esküvőket szervez. A gasztronómia megszállottja, fanatikus piacra járó, mind itthon, mind külföldön. Kedvenc könyve Samin Nosrattól a Só, Zsír, Sav, Hő.
Herczku Virág Vivien a Károli Gáspár Református Egyetemen végezett Kommunikáció- és médiatudomány szakon, azon belül pedig a rádió és televíziókészítésre specializálódott. Kazinczy-díjat nyert, amely "a szép magyar beszédért" járó díj és egyben a legrégebbi és legrangosabb elismerés az anyanyelvápoló mozgalomban. Számos reklámban, rádióban, hangoskönyvben hallható a hangja.
Kelemen Tami az Eötvös Loránd Tudományegyetem végzős szociológus hallgatója. Az írás iránti szeretete már egészen kis korában megmutatkozott, ugyanis minden fogalmazás dolgozatnál Ő volt az egyetlen, aki plusz lapot kért. Az évek során rájött, hogy ez az, amit igazán szívesen csinál, így került be a Társadalomtudományi Kar újságjának írói közé is. Szabadidejében krimit olvas, túrázik kutyusával vagy barátaival barangolja be Európa országait.
Kovács Eszter Csilla, vagyis Kosztercsi a Debreceni Egyetem kommunikáció- és médiatudomány szakán végzett újságíróként, jelenleg is tanul, és megállás nélkül kommunikál. Social media platformokat búj, sokat olvas, és mindene a slam poetry. Budapesten csak átutazóban van, de igyekszik minél többet magába szívni Európa legszebb fővárosából.
Yvette alapszakos diplomáját az ELTE Nemzetközi tanulmányok szakán szerezte meg. Tanulmányait ugyanitt folytatta mesterképzésen, emberi jogok szakon. Jelenleg logisztikai specialistaként dolgozik egy piacvezető információs és telekommunikációs vállalatánál. “Művészi” ambícióit a fotózásban és a belsőépítészetben éli ki. A belváros és történelem szerelmese, szabadidejében sokat sétálgat egyedül és turistának álcázva magát igyekszik megtalálni és saját szemszögéből meg is örökíteni Budapest legérdekesebb perspektíváit.
Ábel szociológiát végzett az ELTE-n, de már egyetem alatt elkezdett rendezvények szervezésével foglalkozni. Két éven keresztül szervezte Budapest legnagyobb startup és innováció specifikus rendezvényét, manapság pedig hackathonok megvalósításán dolgozik. Nagy rajongója a design thinkingnek, jelenleg service desgint tanul és alig várja, hogy a mindennapokban is ezzel tudjon foglalkozni. Emellett imád futni, biciklizni, utazni, enni, olvasni. Hitvallás megegyezik kedvenc írója, Kurt Vonnegut gondolataival: "Avégből születtünk erre a világra, hogy lopjuk a napot. Nehogy elhiggyék az ellenkezőjét!"
Timár Benjámin jelenleg összehasonlító irodalomtudomány szakirányon tanul az ELTE Bölcsészettudományi Karán. Tanulmányai mellett a Magyar Nemzeti Galériában dolgozik. Olykor-olykor online és nyomtatott folyóiratokban jelennek meg versei. Játszik egy pszichedelikus rock zenekarban is.